4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’nun Saygıdeğer Katılımcıları;

Sempozyum Afiş

Sizleri 3-5 Mayıs 2018 (www.asoscongress.com) tarihleri arasında Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde Alanya’da düzenlenecek olan 4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

4.Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’nda nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir. İlkini Elazığ’da Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde, ikincisini Alanya’da Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde, üçüncüsünü ise Kahramanmaraş’ta Sütçü İmam Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirdik. 4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’nu ise yine Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenleyeceğiz.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri özet kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz yayınlanacaktır.  Ayrıca yazarların bildiri tam metinleri elektronik kitap olarak yayınlanabilir. Tüm bildiriler Sobiad veritabanında indekslenecektir.

Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir. Bütün bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir.

Sempozyum kapsamında; Fotoğraf, Geleneksel Türk Sanatları, Grafik Tasarım, Heykel, Müzik, Plastik Sanatlar, Resim, Sahne Sanatları, Seramik ve Cam Tasarımı, Sinema, Tasarım, Televizyon, Taşınabilir Kültür Varlıkları/Sanat Eserleri Restorasyonu ve Konservasyonu, Tekstil ve Moda Tasarımı,  alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Sergi için detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.Sempozyuma resim göndermek isteyen katılımcılar resimlerini özet gönder kısmından gönderebilirler.

Sempozyum bünyesinde Poster sunumları için oturumlara da yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için tıklayınız.

Sempozyuma ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim bilimleri alanında çalışmakta olan akademisyenler, yöneticiler, eğitim uzmanları, öğretmenler, mezun öğrenciler ve sivil toplum kurum ve temsilcileri davetlidir.

Alanya’da gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’nda sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz.

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç: 15.11.2017

Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 14.03.2018

Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 19.03.2018

Kongre Ödeme Son Tarih: 30.03.2018

Kongre Programını İlanı: 09.04.2018

Kongre Başlangıç Tarihi: 03.05.2018

Kongre Bitiş Tarihi: 05.05.2018

Tam Metin Son Gönderim Tarihi: 04.06.2018

 

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Önemli Tarihler

Tarihler

 • Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç:15.11.2017
 • Bildiri Özeti Gönderme Bitiş:14.03.2018
 • Kabul Edilen Bildirilerin İlanı:19.03.2018
 • Kongre Ödeme Son Tarih:30.03.2018
 • Kongre Programını İlanı:09.04.2018
 • Kongre Başlangıç Tarihi:03.05.2018
 • Kongre Bitiş Tarihi:05.05.2018
 • Tam Metin Son Gönderim Tarihi:04.06.2018
Güncel Bildiri

DUYURULAR

 • Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri sempozyum özet kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra yayınlanacak ayrıca isteyen yazarların bildiri tam metinleri elektronik kitap olarak yayınlanacaktır.

  - - -
 • - - -
Tüm Duyurular
Hızlı Erişim

BAĞLANTILAR

KONUŞMACILAR

ÇAĞRILI KONUŞMACILAR / KEYNOTE SPEAKERS

Destekçilerimiz

SPONSORLAR